KORVPALLIKOOL

REGISTREERI OMA LAPS KORVPALLIKOOLI LIIKMEKS

SUURTOETAJA

TOETAJAD

SPORDIARENID

Hea korvpallisõber

EMÜ Korvpallikool tegutseb 2018. aastast, mil treeninggrupid alustavad tegevust Tartu linnas ja selle ümbruses. Tahame tekitada suuremal arvul noortes tugeva korvpallipisiku. Lisandväärtusena on noorel tulevikus võimalik ülikooli haridusteed jätkata Eesti Maaülikoolis ja saada kõrgel tasemel korvpallitreening ning võistlustegevus esindusmeeskonnas.

 

Meie eesmärk on kasvatada noori mõttega tulevikku, kus me tahame pakkuda lastele laiapõhjalist ja mitmekülgset algõpet korvpallist. Võimaldame lastel osaleda korvpallitrennis vahetult peale koolipäeva lõppu oma kodukooli spordisaalis, kus võtame vastu õpilasi alates 6. eluaastast kuni 19. eluaastani.

 

Edasijõudnutele tahame pakkuda eesmärgipõhist treeningut. Saavutamaks eesmärgipärast ja tulemuslikku korvpalli õpet, koonduvad klubi vanemad ja edasijõudnud õpilased regionaalsetesse keskustesse, nagu näiteks Eesti Maaülikool ja Ülenurme.

 

Tahame pakkuda kaasaegseid korvpallitreeninguid ja sellepärast hoolitseme selle eest, et meie treenerid on pidevalt kursis kaasaegse korvpalli metoodikaga, ning leiame õiget rakendust treeningutes.

 

Korvpalliteekond EMÜ Korvpallikooli juures ootab sind!