Eesti Maaülikooli/Limitex autoklaasid jäid finaalnelikust välja

Saku I liigas ei suutnud Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid jagu saada G4S Nootreliiga meeskonnast ja jäid finaalturniirilt ehk nelja parema hulgast välja. Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid kaotas teise otsustava mängu tulemusega 94:84 ning kaotas seeria mängudega 2:0.

G4S Noorteliiga meeskond alustas mängu suurepäraselt, tehes esimese nelja minutiga 12:0 spurdi, kuid avaveerandi lõpuks oli kodumeeskonna eduseis kahanenud kuuepunktiliseks – 24:18. Teisel veerandajal pääses Eesti Maaülikool korraks ühe punktiga ette (41:40), ent G4S Noorteliiga vastas 8:0 spurdiga ja poolajapausile mindi Eesti Maaülikooli poolt vaadatuna 41:48.

G4S Noorteliigal oli selles mängus väga hea enesekindlus, mis nad olid saanud esimese mängu võidust, sõnas Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid treener Esko Tõnisson.

Kolmandal veerandil viis Joosep Russaku keskpositsioonilt tabatud vise Eesti Maaülikooli veel kahe punkti kaugusele (47:49), kuid jälle tabasid vastased olulised visked. Viimasel veerandil proovisid Esko Tõnissoni hoolealused pressingu formaati, mis tõi maaülikooli veel 3 punkti kaugusele, kuid lõpus tabas Karl-Kristjan Karpin enesekindlalt vabavisked ja viis vahe jälle suuremaks. Neljandal veerandil langesid viie veaga pingile koguni kolm Eesti Maaülikooli mängijat – Joosep Russak, Lennar Laasik ja Ott Toomsalu.

G4S Noorteliiga meeskonna eest tegi hea esituse Karl-Kristjan Karpin, kes viskas 30 punkti, võttis 14 lauapalli ja jagas kaaslastele 5 resultatiivset söötu. Kaksikduubli sai kirja Ran Andre Pehka, kes kogus 17 punkti, 17 lauapalli ja 7 korvisöötu.

Eesti Maaülikooli parimad skooritegijad olid Jaagup ja Joosep Russak, kes kogusid vastavalt 22 ja 18 punkti. Sten Kuber sai kirja 11 silma.

Poolfinaalis läheb G4S Noorteliiga vastamisi KA Tallinna Kalev/TLÜ-ga.