Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alistas põhiturniiri viimased mängus Paide

Reedel, 29.03.19 alistas Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid võõral väljakul Paide Viking Window tulemusega 106:78. Kodumeeskond  Paide juhtis esimese kümne minuti järel veel 11 punktiga, kui Karl-Kristjan Vaabi hea visketabavuse toel suudeti mängus püsida, kuid järgmised kolm veerandaega kuulusid maaülikooli palluritele.

Eesti Maaülikooli parimaks skooritegijaks kujunes Joosep Russak, kes viskas 28 punkti. Hea esitus Eesti Maaülikooli värvide eest tegid samuti Kermo Normann, kes lisas 15, Jaagup Russak 13 ja Egert Kevvai 12 punkti, Gert Kaldmäe ja Ken Karja said mõlemad kirja 10 punkti.

Kaotajate parim oli kaksikduubli teinud Karl-Kristjan Vaab, kes tõi 35 punkti ja 11 lauapalli.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid lõpetas põhiturniiri kolmandana, teenides 14 võitu ja kaheksa kaotust. Paide Viking Window sai üheksa võidu ja 13 kaotusega üheksanda koha ja jäi playoffist napilt välja.

I liiga veerandfinaalides lähevad Esko Tõnissoni hoolealused vastamisi G4S Noorteliiga meeskonnaga, keda on põhiturniiril alistatud kahel korral. Veerandfinaalid peetakse kahe võiduni ja esimene mäng toimub Eesti Maaülikooli spordihoones neljapäeval, 04.04.19 kell 20.15.