Nõo/Känguru/EMÜ KK miniklassi poisid võistlesid Kohtla-Järvel

Eesti meistrivõistluste miniklassi b-divisjoni mängud viisid noored korvpallurid Kohtla-Järvele, kus Nõo/Känguru/EMÜ KK meeskond pidas maha kolm kohtumist. Esimeses mängus Reinar Halliku KK 2. vastu saadi võit numbritega 80:19. Hea häälestus mänguks, kôik 11 poissi olid valmis ja mängisid hingega. Hendrik Jaak Pertel  viskas 17, Robin Vaher  14, Keiro Ainsoo 13, Daniil Krongolm 9, Tormi Reivelt 8, Kristjan Soidla 6, Joosep Birjuk 4, Romet Voore 4, Sander Urbla 4, Taavi Narusk 3.

Teises mängus alistati KA Tallinna Kalev 67:37. Mäng oli raske, vastaste kaitse oli meeskondlik ja agressiivne. Selle murdmisega olime pidevalt hädas. Teisel poolajal saime oma kaitse aga pidama ja vahe kärises suureks ja poisid pingutasid korralikult.

Treener Rauno Voore sõnas, et headmeelt teeb rünnaku kiiremaks minemine ja paljude poiste individuaalne kaitse.

Hendrik Jaak Pertel viskas 18, Keiro Ainsoo 16, Daniil Krongolm 7, Robin Vaher 7, Taavi Narusk 5, Kristjan Soidla 4, Sander Urbla 4, Romet Voore 3, Joosep Birjuk 2. Oma panuse andsid ka Joosep Tiisler ja Tormi Reivelt.

Kolmandas mängus jätkus Nõo/Känguru/EMÜ KK hea hoog, kui alistati KK Hito/ BC Karjamaa 87:20. Saime kohe kaitse pidama ning sealt palju kiireid ja poolkiireid rünnakuid ja poisid realiseerisid need enesekindlalt. Mängijad olid tublid ning viisid treenerite plaanid kenasti täide.

Keiro Ainsoo viskas 20, Hendrik Jaak Pertel 20, Tormi Reivelt 14, Kristjan Soidla 10, Robin Vaher 9, Romet Voore 9, Daniil Krongolm 4, Taavi Narusk 2 punkti. Väga vajaliku panuse andsid ka Joosep Tiisler ja Joosep Birjuk!

Meie väike ime jätkub ja kutid panevad vägevalt!