Veel uudiseid

Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

10:28 24.04.2024
Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

Spordihoone on 1. mail suletud

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Nõo/Känguru/EMÜ KK miniklassi poisid võistlesid Kohtla-Järvel

Eesti meistrivõistluste miniklassi b-divisjoni mängud viisid noored korvpallurid Kohtla-Järvele, kus Nõo/Känguru/EMÜ KK meeskond pidas maha kolm kohtumist. Esimeses mängus Reinar Halliku KK 2. vastu saadi võit numbritega 80:19. Hea häälestus mänguks, kôik 11 poissi olid valmis ja mängisid hingega. Hendrik Jaak Pertel  viskas 17, Robin Vaher  14, Keiro Ainsoo 13, Daniil Krongolm 9, Tormi Reivelt 8, Kristjan Soidla 6, Joosep Birjuk 4, Romet Voore 4, Sander Urbla 4, Taavi Narusk 3.

Teises mängus alistati KA Tallinna Kalev 67:37. Mäng oli raske, vastaste kaitse oli meeskondlik ja agressiivne. Selle murdmisega olime pidevalt hädas. Teisel poolajal saime oma kaitse aga pidama ja vahe kärises suureks ja poisid pingutasid korralikult.

Treener Rauno Voore sõnas, et headmeelt teeb rünnaku kiiremaks minemine ja paljude poiste individuaalne kaitse.

Hendrik Jaak Pertel viskas 18, Keiro Ainsoo 16, Daniil Krongolm 7, Robin Vaher 7, Taavi Narusk 5, Kristjan Soidla 4, Sander Urbla 4, Romet Voore 3, Joosep Birjuk 2. Oma panuse andsid ka Joosep Tiisler ja Tormi Reivelt.

Kolmandas mängus jätkus Nõo/Känguru/EMÜ KK hea hoog, kui alistati KK Hito/ BC Karjamaa 87:20. Saime kohe kaitse pidama ning sealt palju kiireid ja poolkiireid rünnakuid ja poisid realiseerisid need enesekindlalt. Mängijad olid tublid ning viisid treenerite plaanid kenasti täide.

Keiro Ainsoo viskas 20, Hendrik Jaak Pertel 20, Tormi Reivelt 14, Kristjan Soidla 10, Robin Vaher 9, Romet Voore 9, Daniil Krongolm 4, Taavi Narusk 2 punkti. Väga vajaliku panuse andsid ka Joosep Tiisler ja Joosep Birjuk!

Meie väike ime jätkub ja kutid panevad vägevalt!