Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid pidi võõral väljakul tunnistama Betoonimeistri paremust

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alustas mängu hästi, kui leidis rünnakutel kiireid lahendusi ja ja tabas hästi eemalt. Kuid selle aastanumbri sees head mängu näidanud tiitlikaitsja mängis agressiivse kaitsega vahe tagasi ja asus avapoolaja järel 43:41 juhtima.

Esko Tõnissoni hoolealused  jäid kolmanda veerandaja keskel, pärast seda, kui Gert Kaldmäe langes viie veaga välja, rünnakute lõpetamisel hätta, ning läksid otsustavale vaatusele vastu 15-punktilises kaotusseisus.

Eesti Maaülikooli meeskonna ebakindel positsioonirünnak näitas neli minutit enne kohtumise lõppu kodumeeskonna eduseisu 81:61. Kuid mängu lõpuks saadi jälle hoog ja emotsioon ülesse kui viimase kahe minuti jooksul visati jooksul 11 vastuseta punkti tagasi, ent väljakuperemeestele ohtlikuks ei saanud.

Siim Laur tõi võitjaile 16 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu. Menhart Mardolt lisaks 13 silma, 9 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Võrdselt 12 punkti viskasid Aivar Grüning (3 vaheltlõiget) ning Aleksander Kaaberma (5 lauapalli).

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid eest kerkis üleplatsimeheks Gert Kaldmäe 17 punktiga. Ott Sellis toetas kaksikduubliga14 punkti, 10 lauapalli ja 4 sööduga. Joosep Russak ning Egert Kevvai lisasid kumbki 8 silma.