Tartus toimusid üliõpilaste jõutõstmise meistrivõistlused, mis

Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid pidi võõral väljakul tunnistama Betoonimeistri paremust

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alustas mängu hästi, kui leidis rünnakutel kiireid lahendusi ja ja tabas hästi eemalt. Kuid selle aastanumbri sees head mängu näidanud tiitlikaitsja mängis agressiivse kaitsega vahe tagasi ja asus avapoolaja järel 43:41 juhtima.

Esko Tõnissoni hoolealused  jäid kolmanda veerandaja keskel, pärast seda, kui Gert Kaldmäe langes viie veaga välja, rünnakute lõpetamisel hätta, ning läksid otsustavale vaatusele vastu 15-punktilises kaotusseisus.

Eesti Maaülikooli meeskonna ebakindel positsioonirünnak näitas neli minutit enne kohtumise lõppu kodumeeskonna eduseisu 81:61. Kuid mängu lõpuks saadi jälle hoog ja emotsioon ülesse kui viimase kahe minuti jooksul visati jooksul 11 vastuseta punkti tagasi, ent väljakuperemeestele ohtlikuks ei saanud.

Siim Laur tõi võitjaile 16 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu. Menhart Mardolt lisaks 13 silma, 9 lauapalli ja 3 vaheltlõiget. Võrdselt 12 punkti viskasid Aivar Grüning (3 vaheltlõiget) ning Aleksander Kaaberma (5 lauapalli).

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid eest kerkis üleplatsimeheks Gert Kaldmäe 17 punktiga. Ott Sellis toetas kaksikduubliga14 punkti, 10 lauapalli ja 4 sööduga. Joosep Russak ning Egert Kevvai lisasid kumbki 8 silma.