Eesti Maaülikooli/Limitex autoklaasid kaotas kodus raske mängu Tamsalu Los Toros/Taltechi vastu

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alustas mängu halva visketabavusega, kui avaveerandil saadi mängust vaid kaks korvi ning perioodi lõpuks jäädi 13:24 kaotusseisu.

Teisel neljandikul said Maaülikooli pallurid viskemootori käima ja koduseinte toel vähendasid Esko Tõnissoni hoolealused vahe poolaja lõpuks kuuele punktile.

Kolmandal veerandajal oli tablool hetkeks ka viiginumbrid (43:43), kuid viimast veerandaega alustati Tamsalu 64:60 eduseisus.

Jaagup Russaku korvile (68:74) vastas Schmalz kolmesega, millele lisas Joonas Sein minuti jooksul veel kolm järjestikust kaugviset ja seisuks 86:70. Maaülikool külaliste tulevärgist enam ei toibunud ja üritati mängida seisu.

Los Toros tabas suurepäraselt kolmeseid (14/30 ehk 46%), samas kui Maaülikool ei suutnud enda tavapärast relva ära kasutada (9/31 ehk 29%).

Tamsalu Los Toros/TalTech parimaks kerkis Aleksander Oliver Hint 22 punktiga (visked väljakult 7/10). Eric Schmalz lisas 20 silma ja 7 korvisöötu.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid eest viskas Gert Kaldmäe 20 punkti ja noppis 6 lauapalli. Jaagup Russak lisas 19 punkti. Joosep Russaku arvele jäi seekord vaid 12 punkti, 6 lauapalli ja 5 söötu. Lennar Laasik ei teinud 25 minuti jooksul ühtegi pealeviset, kuid korjas mängu parimana 12 lauapalli.

Järgmine kodumäng juba neljapäeval, 07.02.19 kell 20.15, kui Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid võtavad kodus vastu koduse rivaali Tartu Kalev/Estiko.