Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alistas võõral väljakul KK Viimsi/Noto

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid pidasid reedel, 25.01.19 võõrsil mängu KK Viimsi vastu uues  Karulaugu Spordikeskuses. Mängu algus oli mõlemalt poolelt ettevaatlik ja kompiv. Kohest edu tabas kodumeeskonda, kes realiseeris esimesel veerandil viskeid hea protsendiga ja võitis kodupubliku rõõmuks avaveerandi 29:22.

Teisel veerandil olid maaülikooli pallurid juba paremini häälestatud, mis tagas agressiivsema rünnaku. Poolajale mindi kodumeeskonna ühe punktilises eduseisus. Eesti Maaülikooli murekohaks olid vastaste ründelauapallid.

Teisel poolajal suutsid saada Eesti Maaülikooli poisid kaitselaua kontrolli alla ja sealt paremini kiireid joosta. Mängu otsustavatel minutitel tabasid Limitexi poisid kolm järjestikust kaugviset ning said sellega endale initsiatiivi. Lõpus läks mäng juba vigade tegemiseks ja maaülikool realiseeris laitmatult vabavisked.

Mängu võtmenäitajaks võibki lõpuks lugeda kaugviskeid, milles Eesti Maaülikool oli Viimsist kaks korda täpsem (14/30 vs 7/30).

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid resultatiivseimaks kerkis üheksast kaugviskest seitse tabanud Jaagup Russak 25 punkti, 6 lauapalli ja 5 sööduga. Joosep Russak toetas meeskonda 24 punkti ja 8 lauapalliga. Ott Toomsalu ja Ken Karja tõid võrdselt 13 silma.

Viimsi eest viskas Mihkel Allorg 18 punkti ja noppis 11 lauapalli. Kevin Sünd lisas 13 minutiga 16 punkti.