REGISTREERI OMA LAPS KORVPALLIKOOLI LIIKMEKS

TOETAJAD

SPORDIARENID

EMÜ KK/Nõo/Känguru jätkab U-12 meistrivõistlustel liidrina

Eesti meistrivõistlustel U-12 vanuseklassis b-tugevusgrupis mängiv EMÜ KK/Nõo/Känguru sai Tartus peetud etapil kahest mängust kaks võitu.

Esimeses mängus alistati Tartu Kalevi Palliklubi 57:20. Korralik mäng poiste poolt esimesel kahel veerandajal. Kahel viimasel oli edu juba suur ja keskendumine kadus. Kõik poisid said võrdselt mänguaega ning õpitut praktiseerida. Hendrik Jaak Pertel viskas 17, Keiro Ainsoo 10, Aleksander Ansip 8, Robin Vaher 6, Sander Urbla 4, Romet Voore 4, Kristjan Soidla 4, Joosep Tiisler 2, Taavi Narusk 2 punkti. Veel osalesid Tormi Reivelt, Daniil Krongolm ja Kristjan Mestiljanen.

Teises mängus kohusime meiega samapalju võite omava TÜ KK/Jaaguaridega ja saime väärt 56:31 võidu. Poisid olid keskendunud ja mängisid hästi. Saime palju ründalauda, kiirrünnaku lahendused olid loogilised ja kaitse pidas. Hea esitus poiste poolt. Hendrik Jaak Pertel viskas 11, Aleksander Ansip 11, Robin Vaher 10, Daniil Krongolm 10, Keiro Ainsoo 5, Romet Voore 4, Sander Urbla 2, Kristjan Mestiljainen 2 ja Kristjan Soidla 2 punkti. Veel osalesid Tormi Reivelt ja Taavi Narusk. 

Hetkel on EMÜ KK/Nõo/Känguru b-divisioni liider 10 võiduga 10 mängust. Kaotuseta on lisaks veel Saku KK (6-6). Üks kaotus on TÜ KK/Jaaguaridel (10-9) ja Saue KK-l (6-5). Ees on veel 7 mänguTREENINGINFO