Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alistas kodulinna rivaliteedis Tartu Ülikool/Kuremaa SK meeskonna

Saku I liigas võitis turniiritabelis kolmadal kohal paiknev Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid viimast kohta hoidva TÜ/Kuremaa SK tulemusega 89:66.

Tartu Ülikool/Kuremaa SK meeskonnal olid kohal Eesti-Läti liigas pallivad neli noormeest. Mängu favoriit EMÜ võitis avaveerandi 21:18 ning kasvataks poolajaks eduseisu 9-punktiliseks, 45:36. Järgmised kaks mänguperioodi võideti mõlemad seitsme punktiga, mis lõppkokkuvõttes tähendas Eesti Maaülikooli 23-punktilist paremust.

Eesti Maaülikooli poolelt olid resultatiivsemad vennad Russakud, kui Jaagupi arvele jäi 24 punkti ja Joosepi kontosse kogunes 19 punkti, 12 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Ott Toomsalu panustas võitu 15 punkti.

Tartu Ülikooli parimad olid Patrik Peemot 15 punktiga, Hannes Saar 12 punktiga ja Egert Paap 10 punkti ja 11 lauapalliga.

Järgmine mäng peetakse järgmisel reedel, 25.01.19 võõrsil, kui vastamisi minnakse KK Viimsi/Noto meeskonnaga.