Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid tõusis I liiga tabelis teiseks

Neljapäeval, 05.12.18 kohtusid Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud mängus Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid ja G4S Noorteliiga. Kodumeeskond hoidis avaveerandist alates kerget initsiatiivi ja teisel neljandikul kärises vahe hetkeks 16-punktiliseks, kuid poolajale mindi maaülikooli 47:37 eduseisus.

Poolajapausilt naastes mängupilt suuresti ei muutunud ning Esko Tõnissoni hoolealused hoidsid 5-10 punktilist vahet. Otsustaval neljandikul oli väljakuperemeestel igale G4S korvile vastus olemas ning külalisi ohtlikult lähedale ei lastud.

Mängupilt oli üldiselt hea, kuna tabelisse läks kirja võidupunkt. Nuriseda saab kiirrünnaku lahenduste üle, mida realiseeriti kehvasti, kommenteeris meeskonna peatreener Esko Tõnisson.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskonna vedur oli järjekordselt Jaagup Russak, kes viskas 16 punkti, andis 5 söötu ja napsas 5 vaheltlõiket. Gert Kaldmäe arvele jäi kaksikduubel – 15 silma ja 10 lauapalli. Võrdselt 12 punkti tõid veel Ott Toomsalu, Kaupo Altsaar ja Jan Samuel Vogelainen. Ott Sellis jõudis samuti kahekohalise punktiskoorini , kui kogus 11 punkti ja noppis lisaks 6 lauapalliga .

G4S Noorteliiga liidriks tõusis korvialune jõud Karl-Kristjan Karpin, kes kogus 18 punkti ja 11 lauapalli. Ran Andre Pehka lisas 15 silma, 7 lauapalli ja 4 söötu.