Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid püsis novembrikuu kaotuseta

Neljapäeval, 29.11.18 toimus Eesti Maaülikooli spordihoones I liiga 8. mängudevoor, kui kodumeeskond Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alistas külla sõitnud Rapla KK/Kohila tulemusega 99:86.

Kerges favoriidirollis olnud Maaülikool võitis tugeva neljanda veerandaja toel kohtumise 99:86(20:20, 28:23, 26:26, 25:17). Viigiliselt lõppenud avaseti järel alustasid Esko Tõnissoni hoolealused teist veerandaega 19:4 spurdiga, kuid väljakult hästi tabanud Rapla vähendas poolajaks vahe viiele punktile. Head viskekindlust näidanud Rapla jõudis neljandal veerandajal vaid ühe punkti kaugusele, millele järgnes koheselt juba teist mängu väga heas hoos olnud Jaagup Russaku sooloetendus, kes tabas kahe minuti jooksul 3 kolmest ning algatas sellega kodumeeskonna 14:0 vahespurdi, millest Rapla enam ei toibunud.

Maaülikooli poolelt kerkis esile tänases mängus, Gert Kaldmäe, kes sai hakkama kaksikduubliga, kui kogus 26 punkti ja 11 lauapalli. Jaagup Russak oli omakorda lähedal kolmikduublile, visates 22 punkti, hankides 10 lauapalli, jagades 7 söötu ning tehes 4 vaheltlõiget. Joosep Russak, kogus 18 silma, 7 lauapalli, 5 söötu ja 5 vaheltlõiget.

Rapla edukaim skooritegija oli Gregor Ilves 18 punktiga ja Deran-Eric Aalde lisas 17 silma, kaksikduubliga sai hakkama Kustas Põldoja (16 punkti ja 11 lauapalli).