Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskond teenis hooaja viienda võidu

Saku I liigas kohtus reedel, 23.11.18 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid võõral väljakul BC Kalev/Cramo I meeskonnaga ja võitis mängu tulemusega 82:69 (17:12, 25:19, 19:27, 21:11).

Mängu algus kulges Maaülikool taktikepi järgi, kui saadi kaitses stoppe ning suudeti kiireid realiseerida. Poolaajapausile mindi maaülikooli 11 punktises edus. Kolmandal veerandajal tekkis Eskot Tõnissoni hoolealustel mõõn, kui mängiti kaitseolukorrad üle ja lasti Cramo meeskonnal vahe tasa mängida. Jaagup Russak võttis murdehetkel mängu käigu enda otsustada ja viis meeskonna viienda võiduni.

Eesti Maaülikooli poolelt viskas Jaagup Russak 31 punkti tabades seejuures  kuus kolmest. Jaagup on senises seitsmes mängus tabanud kolmeseid 45% (20/44) täpsusega. Neljanda veerandaja alguses viie veaga välja langenud Joosep Russak panustas meeskonna punktikontosse 15 silma.