Reedel alistas II liiga põnevuskohtumises Eesti Maaülikool/Ülenurme BC Narva meeskonna (lisatud video)

Eesti Maaülikool/Ülenurme alistas tõelises thrilleris kodus Ülenurme spordihoones BC Narva meeskonna tulemusega 87:84.

Lisaajale läinud mängus alustasid mõlemad meeskonnad tasavägiselt ja 5:33 enne normaalaja lõppu näitas tabloo viiginumbreid 69:69. Narva jõudis kolme minutiga haarata 6-punktilise edu 77:71 ning hooaja esimene võit näis olevat narvalastel kindlustatud. Sten Küüsmaa tabas aga kolmese, mis tõi maaülikooli meeskonna viigist ühe viske kaugusele ning mängu kangelaseks tõusnud Ants Vaks tabaski 2 sekundit enne lõpuvilet mänguseisu viigistanud kaugviske.

Lisaajal juhtisid külalised 2:38 enne lõppu veel 84:81, kuid tegid järgnevatel rünnakutel kolm möödaviset ning kaks pallikaotust. Ants Vaks vormistas lõpusekunditel vabavisetest võidu 87:84. BC Narvale oli see juba kolmandaks napiks kaotuseks, eelnevad kaks mängu lõppesid tulemusega 79:81 ja 71:72.

Eesti Maaülikool/Ülenurme poolelt kogus Sten Küüsmaa mängu lõpuks 24 punkti ning hankis 6 lauapalli. Ants Vaks ja Märt Tolmusk lisasid kumbki 17 punkti, Vaksa arvele jäi tublid 4 vaheltlõiget. Anar Park oli 11 punkti ja 9 sööduga lähedal kaksikduublile. BC Narva eest viskas Dmitri Nazarov ligi 44 mänguminutiga 25 punkti ja hankis 11 lauapalli.