Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid purustas kodus Betoonimeistri

Neljapäeval, 15.11.18 Eesti Maaülikooli spordihoones peetud mängus, alistas Maaülikool/Limitex autoklaasid võimsa avapoolaja järel Betoonimeistri suurelt 113:62.

Kodus mänginud Eesti Maaülikooli pallurid kallutasid jõudude vahekorra enda kasuks juba esimese veerandajaga, mis võideti 17 punktiga. Poolaja lõpuks paisus vahe juba 30 punkti peale.

Esko Tõnissoni hoolealuste mängupilt ei muutunud ka pärast poolaja pausi, kui jätkati agressiivse kaitsemänguga, mille tulemuseks lubati külalistel visata kahe veerandaja järel vaid 26 punkti. Mängu lõpuks kogunes Betoonimeistrile koguni 31 pallikaotust, mis andis Maaülikoolile võimaluse sooritada rohkelt kiirünnakuid.

Maaülikooli poolelt jäid taaskord rünnakul silma vennad Russakud, kui Joosepi arvele kogunes 22 punkti, 7 lauapalli, 4 söötu ja 6 vaheltlõiget, siis Jaagup lisas omalt poolt 18 silma. Hea visketabavusega Jan Samuel Vogelainen skooris 17 punkti (visked väljakult 7-5) ning Gert Kaldmäe, kelle nimele jäi 16 punkti (visked väljakult 9-8).

Betoonimeistri eest tõid võrdselt 19 punkti Siim Laur, seejuures visked väljakult 9-8 ja Aivar Grüning.

Antud kodumäng oli eriline ka selle poolest, et Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond mõtles pealtvaatajate ohutu liiklemise peale ja koostöös Tartu Terminaliga jagati igale pealtvaatajale pimedal ajal liiklemiseks helkur.

Ohutut liiklemist pimedal ajal, soovib Eesti Maaülikooli korvpallipere!

Nädala pärast kohtutakse võõrsil juba BC Kalev/Cramoga ja järgmine kodumäng juba kahe nädala pärast neljapäeval, 29.11.18, kui kodus võõrustatakse Rapla KK/Kohila meeskonda.