Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid kaotasid kaasahaarva mängu RSK Tarvasele

Neljapäeval, 26.10.2018 toimunud Saku I liiga põnevuskohtumises läksid Eesti Maaülikooli spordihoones vastamisi Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid (1-1) ja RSK Tarvas (2-0).

Lahtiselt kulgenud mängus võitis RSK Tarvas tulemusega 108:94. Mängu esimeses pooles näitas kindlamat minekut kodumeeskond Eesti Maaülikool, kes võitis avaveerandi 24:23 ja läks poolajaks ette 56:51. Ühtlaselt kujunenud mängus tabas kolmandal veerandajal Janis Vahter (kaugvisked 8-5) 4 kaugviset  ja viis oma meeskonna otsustavalt juhitma. Kolmas veerandaeg kuulus läänevirulastele tulemusega 28:15. Sealt enam Eesti Maaülikool vahet tagasi ei suutnud mängida ja mäng kulges Kristo Saage ja Tarva taktikepi all.

Tarvase resultatiivsemad olid mängus Janis Vahter 21, Renato Lindmets (visked väljakult 8/9) ja Kristo Saage 19 punktiga.

Kodumeeskonna liidriteks kujunesid Jaagup Russak, kes kogus 22,5 minutiga 24 punkti ja 5 vaheltlõiget, Gert Kaldmäe viskas 22 punkti (visked väljakult 8/10) ning Joosep Russak lisas 18 punktile 7 lauapalli ja 4 söötu.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid järgmine mäng toimub võõrsil, kui kohtutakse Tartu Ülikool/Kuremaa SK ühendmeeskonnaga reedel, 02.11.2018.