Saku I liigas kohtuvad täna Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid ja RSK Tarvas

Saku I liigas näeb neljapäeval, 25.10.18 kell 20.15 Maaülikooli spordihoones ehk dendropargi areenal tõelist põnevuslahingut, kui kohalik EMÜ/Limitex autoklaasid meeskond võõrustab RSK Tarvase meeskonda. Teatavasti ihkavad mõlemad tiimid kohta kohaliku korvpalli kõrgliigas.

Rakvere ridades astuvad üles mitmed meistriliiga/Eesti koondise/Robert Pack'i rusika kogemusega mängijat. Esmakordselt on võimalik EPA võimlsa näha Rakvere legendi Kristo Saaget ja tema kaaslasi Renato Lindmetsa, Janis Vahterit, kaua kadunud Tamme platside legendi Mihkel Kurge ja eksEPAlast Tõnis Peil'i. Antud punt pole veel I liigas kaotust tunnistama pidanud.

Mõleamad meeskonnad on mänginud kaks kohtumist. Rakvere Tarvas pole seni veel kautusekibetust tundnud, kui on võitnud 81:68 seisuga TÜ/Kuremaa SK ühendmeeskonda ning teises kohtumises oldi paremad võõral väljakul KK Viimsi/Notost tulemusega 104:94.

Kodumeeskond Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid on sel hooajal teeninud võidu ja kaotuse. Hooaja avamängus tuli kodusaalis vastu võtta 73:88 kaotus KK Viimsi/Noto meeskonnalt, kuid järgmises mängus alistati Tamsalu Los Toros/TALTECH võõrsil tulemusega 84:67.

Kas Rakvere Tarvas on valmis neljapäeva õhtuseks maalähedaseks korvpallikursuseks? Õnnestub EPAkatel veel üks võistkond turniiritabel koorekihist alla tirida? Kui palju punkte viskab oma endise koduklubi vastu EMÜ meeskonna "rookie" Sten Kuber?

Kodumäng elavdavad EMÜ Basketball tantsutüdruk Marleene Altmäe juhendamisel, Vabank Club Tartu ja EMÜ Fitnessklubi pääsmete jagamisel.

Kohtumine Maaülikooli spordihoones algab 20:15 ja seda on võimalik jälgida otseülekandes EMÜ Basketball youtube kanalist!

EMÜ korvpallile panevad õla alla Limitex autoklaasid, Leoki Kala, IAC Tartu.