Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid pidi hooaja esimeses mängus vastu võtma kaotuse

Neljapäeval, 11.10.18 pidas Saku I liigas hooaja esimese kohtumise Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskond, kes pidi kahjuks koduseinete vahel alla jääma KK Viimsi/Noto meeskonnale tulemusega 77:83.

Heas hoos oli vastaste poolel esiliiga esisnaiper Kristjan Evart, kes tabas kolmeseid 13-st 6 ja tõi 29 punkti ning 9 lauapalli. Andreas Märtsoni arvele kogunes 10 silma, millest kaks viimast korvi pakkusid saali tulnud rahvale korraliku silma ilu.

EMÜ poolel kogus meeskonna hing ja mootor Ott Sellis 18 punkti ja 7 lauapalli, Jaagup Russak lisas efektsete läbiminekute toel 15 silma ja 5 korvisöötu, Gert Kaldmäe arvele jäi 12 punkti ja Kermo Normann tõi 11 silma ja 6 lauapalli.

Kolm viimast nimetatud mängijat osalesid eelmisel nädalal Hiinas toiminud 3x3 MM-il U23 vanuseklassis ja saavutasid seal tubli 12. koha.

Võistkonna peatreener Esko Tõnisson sõnas pärast mängu, et „kaotuse põhjuseks võib tuua Hiina MM-i, kus võistkond ei saanud korralikult hooajaks alguseks valmistuda ja keskendus rohkem 3x3 treeningutele. Samas murekohti leiab alati, kuid peamine oli meie poolne puudulik agressiivsuses nii rünnakul, kui kaitses“.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid kohtub järgmisena reedel, 19. oktoobril võõrsil Tamsalu Los Toros/TalTechiga.